نمونه گیری

بخش نمونه گیری

آزمایشگاه پردیس مجهز به شش اتاق نمونه گیری ویژه خانم ها و آقایان، یک نمونه گیری ویژه نوزادان و یک اتاق نمونه گیری برای نمونه های خاص مانند پاپ اسمیر و قارچ است. پرسنل این بخش با مهارت بالا در زمینه نمونه گیری نوزادان، اطفال و بزرگسالان آماده نمونه گیری از مراجعین محترم هستند.

در آزمایشگاه پردیس نمونه گیری با سیستم خلأ (وکیوم) انجام می شود. از مزیت های این سیستم می توان به جمع آوری نمونه به صورت خودکار اشاره کرد که پس از وارد کردن سوزن درون رگ، نمونه مورد نیاز با توجه به نوع آن به میزان مورد نیاز جمع آوری می شود. همچنین، در این نوع نمونه گیری خطاهای تکنیکی و جمع آوری نمونه حذف شده و نمونه ای با کیفیت از مراجعین محترم گرفته می شود. لازم به ذکر است که کیفیت نمونه با صحت جواب آزمایش رابطه مستقیم دارد. علاوه بر آن، این بخش به سیستم رگ یاب مجهز است تا در مواردی که مراجعین رگ های عمقی و نامشخص دارند، مورد استفاده قرارگیرد.

ما این امکان را به وجود آورده ایم که مراجعین با نوبت گیری قبلی از خدمات نمونه گیری در منزل، محل کار و یا هر مکان مورد درخواست دیگر استفاده کنند. نمونه گیری در منزل توسط پرسنل مجرب آزمایشگاه انجام شده و تمامی تجهیزات مورد نیاز جهت نمونه گیری را نیز به همراه دارند. کلیه پرسنل این بخش آموزش های لازم برای نمونه گیری را دیده و گواهینامه و صلاحیت های لازم برای نمونه گیری را دارند.

keyboard_arrow_up