نمونه گیری

بخش نمونه گیری

در مجموعه آزمایشگاه هایی که تحت نشان آزمایشگاه پردیس فعالیت می کنند:

پرسنل در بخش نمونه گیری، با مهارت بالا در زمینه نمونه گیری نوزادان، اطفال و بزرگسالان آماده نمونه گیری از مراجعین محترم هستند.

لازم به ذکر است که نمونه گیری با سیستم خلأ (وکیوم) انجام می شود. از مزیت های این سیستم می توان به جمع آوری نمونه به صورت خودکار اشاره کرد که پس از وارد کردن سوزن درون رگ، نمونه مورد نیاز با توجه به نوع آن به میزان مورد نیاز جمع آوری می شود. همچنین، در این نوع نمونه گیری خطاهای تکنیکی و جمع آوری نمونه حذف شده و نمونه ای با کیفیت از مراجعین محترم گرفته می شود که کیفیت نمونه با صحت جواب آزمایش رابطه مستقیم دارد. علاوه بر آن، این بخش به سیستم رگ یاب مجهز است تا در مواردی که مراجعین رگ های عمقی و نامشخص دارند، مورد استفاده قرارگیرد.

از دیگر خدمات آزمایشگاه های پردیس در بخش نمونه گیری، نمونه گیری در محل مورد نظر شماست که نمونه گیری در منزل توسط پرسنل مجرب آزمایشگاه انجام شده و تمامی تجهیزات مورد نیاز جهت نمونه گیری را نیز به همراه دارند. کلیه پرسنل این بخش آموزش های لازم برای نمونه گیری را دیده و گواهینامه و صلاحیت های لازم برای نمونه گیری را دارند.

—————————————————————————آزمایشگاه پردیس (احمدآباد) ————————————————————————-

آزمایشگاه پردیس (احمدآباد) مجهز به ۷ اتاق نمونه گیری ویژه خانم ها و آقایان، ۱ اتاق نمونه گیری ویژه نوزادان و ۱ اتاق نمونه گیری برای نمونه های خاص مانند پاپ اسمیر و قارچ و… می باشد.

—————————————————————————-آزمایشگاه پردیس حافظ——————————————————————————

آزمایشگاه پردیس حافظ مجهز به ۷ اتاق نمونه گیری ویژه خانم ها و آقایان، ۱ اتاق نمونه گیری ویژه نوزادان و ۱ اتاق نمونه گیری برای نمونه های خاص مانند پاپ اسمیر و قارچ و… می باشد.

——————————————————————————–آزمایشگاه آبشار———————————————————————————–

آزمایشگاه آبشار مجهز به ۳ اتاق نمونه گیری ویژه خانم ها و آقایان، ۱ اتاق نمونه گیری ویژه نوزادان و ۱ اتاق نمونه گیری برای نمونه های خاص مانند پاپ اسمیر و قارچ و… می باشد.

—————————————————————————–آزمایشگاه دکتر بنائی——————————————————————————–

آزمایشگاه دکتر بنائی مجهز به ۲ اتاق نمونه گیری ویژه خانم ها و آقایان، ۱ اتاق نمونه گیری ویژه نوزادان و ۱ اتاق نمونه گیری برای نمونه های خاص مانند پاپ اسمیر و قارچ و… می باشد.

——————————————————————————-آزمایشگاه ماهان———————————————————————————–

آزمایشگاه ماهان مجهز به ۲ اتاق نمونه گیری ویژه خانم ها و آقایان، ۱ اتاق نمونه گیری ویژه نوزادان و ۱ اتاق نمونه گیری برای نمونه های خاص مانند پاپ اسمیر و قارچ است.

———————————————————————–آزمایشگاه پلی کلینیک آفرینش————————————————————————–

آزمایشگاه پلی کلینیک آفرینش مجهز به ۳ اتاق نمونه گیری ویژه خانم ها و آقایان است.

keyboard_arrow_up